Kaçanik | Makina | Vetura | Renault | Kangoo

11 Tet 22:44 ,

Renault kango pikap

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 18:30 ,

Shitet pikab dhe xhip jepp

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 01:17 ,

Renault kangoo 1.5 dci i ardhun nga zvirra

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 20:28 ,

Renault Kangoo dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 13:02 ,

Renault Kango 1.9 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:53 ,

shitet pikab reno kango 1.9 dizell viti 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 21:18 ,

Renault Kangoo 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim