Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Koleos

Dje 17:37 ,

Renault Koleos 2.0dci-Bose 4X4 Automatik-Me dogane

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 14:47 ,

xhip Renault Koleos *45mij km*(initial Paris)

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 14:35 ,

xhip Renault Koleos *45mij km*(initial Paris)

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 14:35 ,

xhip Renault Koleos *45mij km*(initial Paris)

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Gush 15:40 ,

Renault Koleos 2.0 DCI 4x4 RKS

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 19:33 ,

Renault koleos 2.0 DCI 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:25 ,

Renault Koleos

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Tet 20:18 ,

Shitet kamjonet

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 10:34 ,

Shes veturen

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim