Klinë | Makina | Vetura | Renault | Laguna

27 Jan 11:05 ,

Reno - laguna

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 08:43 ,

Renault laguna

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 06:22 ,

Shes dacia Logan

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 19:13 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 18:59 ,

Renault Laguna 2.2 DIESEL

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:27 ,

Shes Renault laguna

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 20:07 ,

Reno llaguna

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 15:48 ,

Shes veturen sa po ardhur nga Italia 1700 EURO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 21:28 ,

shes renault laguna 2.2 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 17:23 ,

Renault Laguna 1.8 16v

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 20:37 ,

Shes dhe nderroj

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim