Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Mascott

26 Jan 15:04 ,

Renault Mascot

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Gush 10:09 ,

SHITET OSE NDRROHET KAMIONETA 3.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 17:49 ,

Renault mascott 3.0 Diesel 200i ardhur nga ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 22:57 ,

Kamion

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 19:03 ,

Shitet kamioneta renault Ndrrim me vw caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 10:08 ,

Renault Master transporton kuaj

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 21:42 ,

Kamion

7 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 09:22 ,

ndrrohet me naj vetur

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 14:25 ,

Kamionet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 12:56 ,

Shitèt ose ndrrohet me dyr dritare pllastikes

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 08:30 ,

Kamion me prekolic shliper.

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim