Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | R 14

09 Sht 17:31 ,

Reno Megan viti 2005 Dizel

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:02 ,

Renault

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 23:46 ,

Renault 1.9 diesel

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 20:32 ,

Renault 1.6

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 16:47 ,

Renault megan

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 15:53 ,

Renault R14 Pres blers serioz

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 11:40 ,

renault me rrota

1 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim