Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | R 18

08 Mar 12:03 ,

Shitet pikap Reno

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim