Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | R 20

25 Gush 14:57 ,

Ne shitje

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 15:39 ,

Veture ne shitje

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim