Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | R 21

30 Pri 10:55 ,

Renault 21

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:07 ,

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 11:46 ,

Shitet Renault 21

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 14:07 ,

Renault 21

200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 21:16 ,

Shitet ose nderrohet urgjentisht renault 21

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Gush 03:35 ,

Shitet Urgjent

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 17:04 ,

Shitet Urgjent

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 18:13 ,

renault 21 nevada

1 280 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 09:34 ,

Renault 21 urgjent

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 21:52 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 20:45 ,

SHITET renault 21

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 10:02 ,

Renault r21

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 05:38 ,

Renault 21

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 01:45 ,

Renault 21

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 00:00 ,

R21

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:09 ,

RENAULT 21 DIZELL beje edhe ndrim regj 06 2017.

888 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:00 ,

Renault R21 -88

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:40 ,

Renault

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 09:52 ,

Shitet Renault R21 -89

220 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 15:25 ,

shitet RENAULT 21

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 19:44 ,

Renault 21 - Pa regjistrim

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 20:05 ,

renault nevada iardhur nga bayern munich

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 20:13 ,

renault 21 nevada 1.8 benzin

2 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 17:47 ,

renault 21 nevada

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 15:39 ,

Renault 21 nevada

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 16:50 ,

Renault 21 -94

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 09:47 ,

Renault 21 nevada

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:55 ,

Shes reno 21 dizell rks edhe 3 muj

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 18:50 ,

shitet vetura renault 21 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 19:42 ,

RENAULT DIZELL RKS NDRRIM ME VETUR TE HUAJ

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 15:53 ,

Shes dhe Ndrroi Renault R21

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 20:56 ,

Renault R21 dizel -90

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:52 ,

RENAULT 21 DIZELL 044 174 398

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:52 ,

SHES VETUREN RENAULT 21 DIZELL 92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:32 ,

shes veturen Renault 21 dizell

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 18:05 ,

shes veturen renault ne gjendje shume te mire.

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 21:16 ,

Renault 21-92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 15:58 ,

Renault 21 Urgjend

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
26 Gush 08:12 ,

Renault 21

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim