Klinë | Makina | Vetura | Renault | R 21 | MerrJep

31 Jan 15:53 Vetura , Klinë

Shes dhe Ndrroi Renault R21

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim