Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | R 30

28 Jan 19:56 ,

Autobus

140 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim