Kaçanik | Makina | Vetura | Renault | R 4 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


16 Sht 17:50 Vetura , Besianë

Renault 1.1 benzin viti 88 rks

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 09:45 Vetura , Prishtinë

Reno Trafik

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 20:52 Vetura , Besianë

Renault 4

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Dhj 15:57 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:46 Vetura , Drenas

Renault R4 Shitet ndrrohet

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 16:37 Vetura , Malishevë

Shitet vetura urgjentisht

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 13:12 Vetura , Malishevë

Renault R4 dizel

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 11:59 Vetura , Prizren

Renault R4

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 12:03 Vetura , Prizren

shses renault 4 GTL

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim