Kaçanik | Makina | Vetura | Renault | R 5 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:42 Vetura , Mitrovicë

shes reno 1.2 benxin pa dogan

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:49 Vetura , Prishtinë

Shitet oldtimeri Renault 5 , viti 1987

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 11:33 Vetura , Pejë

Shitet Renault 5 1.4 benzin

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 10:21 Vetura , Prizren

Shitet

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 23:05 Vetura , Pejë

Renault 5

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 22:31 Vetura , Pejë

Renault 5

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 22:11 Vetura , Pejë

shitet

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 12:09 Vetura , Mitrovicë

Renault

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 20:28 Vetura , Prizren

Renault 5 xixi

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 12:44 Vetura , Prizren

Renault 5 shum ne gjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim