Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Safrane

26 Pri 17:01 ,

Reno scenic

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 12:40 ,

Renault

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 20:49 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 21:19 ,

Renault safrane

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 23:17 ,

shite urxhent

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 19:08 ,

Shitet Renault Safrana 97 & bejm edhe nderrim

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 20:01 ,

Iveco

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 22:22 ,

Shes Renault safrane 3.0 V6 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 13:44 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 12:49 ,

Renault 1996 2.0benz tip top

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim