Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Scenic

Sot 00:33 ,

Renault Scenic 1.9 dizell automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:41 ,

Renault skenic automatik

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

NDRIM RENAULT SCENIK 1.9 DCI RKS 1 VIT 2004

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:57 ,

NDRIM RENAULT SCENIK 1.9 DCI AUTOMATIK RKS 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 Shitorja ,

Renault Scenic 1.9 dCi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:39 Shitorja ,

Renault Scenic 1.2 TCe

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:47 ,

Shitet vetura gjendjen e mir dizel klim rks 5muj

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:40 ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:54 ,

renault

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:45 ,

Reno Scenic 1.9 Disell Rks 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:52 ,

Renaut scenic 1.9

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 ,

RENAULT SCENIC 1.9/DCI MANUAL ME 6 shpejci 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:37 ,

Renault Scenic 1.9 diesel , 1950€

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:33 ,

shitet rnault senik

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:12 ,

Renault Scenic (Megan 4X4), 1.9 dci

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:34 ,

Renault Scenic 1.5 Dizel / Automatik

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 19:52 ,

Renault Scenic ‘1.9Dci 2004

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 18:29 ,

Renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 14:15 ,

SHITET RENO 1.6 BENXIN ME KLIM

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 08:22 ,

Shes Pjes Per Renault Megan Scenik 1.9 D 2.0 B 16V

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 18:37 ,

Renault Scenic 1.9

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 13:13 ,

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 15:22 ,

Shes renault scenic 1.9 dizell

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 22:32 ,

Renault scenic

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 16:31 ,

Renault Scenic 2008 2.0

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 11:00 ,

Reno scenik 1.9 DTI u shit nga auto sallon Ajani

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:27 ,

Shitet ne gjendje te rregullt

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 19:27 ,

Shes renault scenik 1.5 dci

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 23:36 ,

Renault Scenic 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 10:10 ,

Shitet RENO SCENIC, VITI 2009, 1.5 KUBIK, DIZELL

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 21:50 ,

Renault scenic

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Sht 13:12 ,

Shes ose beje ndrrim

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 11:22 ,

Renault Scenic 1,9 dci ,Klimatronic,Xenon,Navi

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 17:24 ,

Renault Scenic lll 1.5 Disel

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 17:46 ,

Shes Renon

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 09:35 ,

She's veturën

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 20:03 ,

Shes Renault dhe ndrroj!

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 20:45 ,

Renault scenic 1.9 dci

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 23:28 ,

Renault Scenic 2.0 dci AUTOMATIK

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 12:28 ,

Reno

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 11:45 ,

Reno scenik 1.9 Dci viti 2004 Rks 4 muj

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 13:08 ,

Auto

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 19:16 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 18:23 ,

Renault Scenic 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Gush 10:03 ,

Renault scenjc 1.9 cdi

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 10:54 ,

Renault Scenic dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 10:08 ,

Renault Scenic II 1.9 dci

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim