Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Wind

10 Gush 19:32 ,

Renault Wind 1.2 Benzin Cabriolet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Qer 21:04 ,

Renault

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 03:14 ,

Renault wind 2010 Rks cabrio

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Tet 12:20 ,

Renault Wind

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 21:39 ,

Renault i gott 6550

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 23:16 ,

Pikap

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim