Prishtinë | Makina | Vetura | Renault

Alpine V6 , 3
Avantime , 5
Capture , 13
Clio , 830
Coupe , 5
Espace , 103
Express , 6
Fluence , 1
Kadjar , 3
Kangoo , 341
Koleos , 4
Laguna , 422
Mascott , 2
Master , 53
Megane , 715
Modus , 10
P 1400 , 1
R 11 , 4
R 14 , 1
R 19 , 51
R 21 , 11
R 25 , 1
R 30 , 1
R 4 , 1
R 5 , 27
Rapid , 8
Safrane , 1
Scenic , 241
Talisman , 3
Thalia , 6
Trafic , 63
Twingo , 142
Vel Satis , 30
Wind , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:41 ,

Shitet RENO MEGAN 1.9 DIZEL

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 ,

Shitet Renault Clio 1.2 Benzin Viti 2002 rks 8 muaj

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Renault Megane Automatik Dizel 1.5

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:24 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:22 ,

Shes renault scenic 1.9 dci disel 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:40 ,

Shes reno clio1.5 dci 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:26 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:40 ,

RENO SCENIC 1.9 CDTI 6 SHPEJSI VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:16 Shitorja ,

Renault Megane automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Shitorja ,

Renault Trafic 9 ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

reno clio 1.4 benzin viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:21 Shitorja ,

Renault Koleos 2.0 DCI 4×4 Viti 2009 Me Dogan Veq 5555€

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

RENAULT MEGAN PANORAM 1.5 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

RENAULT SCENIC II, 1.9 DCI, 2005

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:24 ,

Renault Twingo 1.5 DCi e sapo ardhur pa doganë 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

Renault megane 2.0 benzin 16v viti 2006 automatik pa dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:38 ,

RENAULT MEGANE

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Renault Laguna Coupe GT 2.0 dci - 178 PS

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:20 ,

Renault kango

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:53 ,

RENAULT CLIO 1.0 BENZIN

10 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:05 ,

Renault Twingo 0.9 benzin 120 mije KM nga Zvicra

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:22 ,

Renault kango 1.5 diesel

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Renault Megane 1.9dci Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

Shitett

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 ,

Renault Megane

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 ,

RENT A CAR

40 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:20 ,

RenaultTrafic 2.0 HDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:10 ,

Renault Fluence -11

10 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 02:29 ,

Renault kangoo 1.9 dizell 2002

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 22:28 ,

Renault Laguna 2003 194mij km

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 20:00 ,

Reno scenic

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:42 ,

Prodaja

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Shk 18:37 ,

Renault scenic 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 13:54 ,

Renault

49 272 958 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 10:17 ,

Blej vetura pa dogan ������ Rks

760 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 00:22 ,

renaul laguna

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 23:41 ,

Shes çdo lloj pjese per çdo Renault

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 19:19 ,

Renault Clio 1.5 dCI viti 2016

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 09:53 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 01:25 ,

U Shit FLM ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 11:01 ,

Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Shk 07:12 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:17 ,

Renault Megane

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 16:36 ,

Shes Renault Kangoo 1.4 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:24 ,

Laguna gjendje perfekte 2003 diezel 1850 euro

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 12:16 ,

Renault Clio 1.4B

30 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:05 ,

Renaul megane 1.9 dci

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione