Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault

Alpine V6 , 6
Avantime , 5
Capture , 27
Clio , 2214
Coupe , 28
Espace , 374
Express , 67
Fluence , 8
Fuego , 11
Kadjar , 6
Kangoo , 1342
Koleos , 3
Laguna , 1097
Mascott , 3
Master , 182
Megane , 1708
Modus , 35
P 1400 , 3
R 11 , 8
R 14 , 5
R 18 , 1
R 19 , 221
R 21 , 35
R 25 , 12
R 4 , 11
R 5 , 146
R 6 , 1
R 9 , 3
Rapid , 29
Safrane , 6
Scenic , 652
Spider , 3
Talisman , 3
Thalia , 21
Trafic , 178
Twingo , 264
Vel Satis , 54
Wind , 3
Sot 06:01 ,

RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE BOJM NDRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:24 ,

Renault megane

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:29 ,

Renault kangoo 1.9 dizell 2002

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:31 ,

Renault clio 1.5dci

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:14 ,

Shitet dhe nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

NDRIM RENAULT LAGUNA 1.9 DCI RKS 10 MUJ 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Renault Megane 1.5 dci viti 2010 rks 1 vit

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:28 ,

Renault Laguna 2003 194mij km

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:27 ,

Reno grand scenik 7 ulse bej ndrrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

Shitet Kombi Renault Trafik Regjistrim i 2 në Rks

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55 ,

Renault Trafik 2.0 dci RKS 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:38 ,

Renault Scenis 1.6 Benzin--Rks 3 Muj--Boj Ndrrim-

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:33 ,

RENAULT CLIO 1.5 DIZELL RKS 7 MUJ VITI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:31 ,

Shitet Rks Bej edhe Ndrrim 1100 eurooo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:01 ,

Reno Clio 1.5 Disell

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:53 ,

Laguna 2006 ngrrim vetur kombi 7persona automatik

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:51 ,

Renault laguna

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:25 ,

Renault Espace 1.9dci

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:21 ,

Renault clio viti 2015 ngjendje prefekte

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:12 ,

Shes veturen

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:12 ,

Renault Scenic

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:01 ,

Renault megan 1.5 dci viti 2010 manual

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

shes Renault skenik 1.9 dci RKS

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 ,

Renault megane 1.6b 2006 8 muaj rks KLIM

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

reno megana 1.9 dizel prej tmirve viti. 2006

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:59 ,

Reno clio

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:52 ,

SHES RENAULT LAGUNA 1.9 DIZELL

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:50 ,

RENAULT MODUS 1.6B AUTOMATIK PANORAM F1 70.000KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:42 ,

Shes veturen

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:39 ,

Renault megane

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:30 ,

Renaul twingo

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 ,

Renault Kangoo ECO2 1.5 DCI 2012 i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 ,

Me marrveshje

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:15 ,

SHITET RENOJA THALIA BENZIN 1.4 VITI 2003 RKS11MUJ

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:13 ,

Rengo kango

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:09 ,

Shitje e vetures ose ndrrim me veture me te re

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:05 ,

Renault Twingo

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:49 ,

Renault megane

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 18:44 ,

Shitet RENAULT LAGUNA 2,0 DCI, automatik, 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:31 ,

SHES RENAULT LAGUNA DIZEL 1.9 VITI 2003 RKS 5 MUJ

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:18 ,

Renault Clio 1.9 d ne Gjendje te Regullt

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:11 ,

Reno megan

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:04 ,

RENAULT MEGANO 1.5 DCI VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 ,

Reno Kangoo 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:07 ,

Shes Renaultin Megane 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:42 ,

Shes Renault Megane 2011 dizel rks

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

U shit Flm

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:12 ,

Renault Twingo

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:11 ,

Reno 1.5 Disel

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:11 ,

Renault kango 1.5 dizel 2010 i posa ardhurr ����

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim