Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rolls Royce | Model tjetër

16 Shk 13:39 ,

��SHITET"SMART"ME GJITHA SERVISET E KRYERA��

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 19:17 ,

Polo 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim