Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rolls Royce | Silver Shadow

12 Tet 10:03 ,

Shes Rolls Royce 1979 Old Times

32 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim