Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 100

07 Gush 20:24 ,

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 20:11 ,

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 15:10 ,

Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 00:22 ,

Shes edhe baj ndrrim

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:02 ,

Rover 75

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Shk 13:28 ,

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 19:54 ,

Shitet kerri rover 1.4 benzin viti i prodhimit 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 19:44 ,

Shes ose nderroj veturen

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:52 ,

Rover

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Qer 13:24 ,

Golf 3

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:54 ,

Shes veturen Rover 1.8 Benxin me regjistrim

3 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 18:17 ,

ROVER XW shes ndroj

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:42 ,

Shes rang rover urgjent

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 12:03 ,

shes ose ndrroj

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 23:00 ,

Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 19:18 ,

shitet ndrroher

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 19:08 ,

shes ose ndrroj roverin1.4 bemzin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim