Kaçanik | Makina | Vetura | Rover | 100 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


03 Shk 13:28 Vetura , Ferizaj

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 19:54 Vetura , Besianë

Shitet kerri rover 1.4 benzin viti i prodhimit 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 19:44 Vetura , Prishtinë

Shes ose nderroj veturen

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:52 Vetura , Prishtinë

Rover

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Qer 13:24 Vetura , Prishtinë

Golf 3

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:54 Vetura , Prizren

Shes veturen Rover 1.8 Benxin me regjistrim

3 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 18:17 Vetura , Pejë

ROVER XW shes ndroj

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 23:42 Vetura , Ferizaj

Shes rang rover urgjent

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 12:03 Vetura , Therandë

shes ose ndrroj

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 23:00 Vetura , Mitrovicë

Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim