Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 114

28 Nën 20:11 ,

shes rover 1.4 benzin

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim