Artanë | Makina | Vetura | Rover | 214

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


12 Sht 13:44 ,

Rover

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 19:02 ,

Shes ose baj ndrrim rover me rks deri 17.06.2020

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 18:50 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 23:07 ,

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 14:54 ,

Shes Roverin

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 17:29 ,

Shes urgjent 400 ero

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 09:39 ,

Rover 214 benzin -00

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 14:22 ,

shes fellne

120 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 11:13 ,

Rover 214

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim