Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 218

12 Sht 15:22 ,

kamera panasonic AG UX 90

3 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 02:13 ,

u shitt flm merrjep nga Can Baba

580 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 11:30 ,

Shes ose ndrroj Rover

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 18:47 ,

Rover

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim