Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 220

31 Korr 09:33 ,

rover

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 14:24 ,

Rover

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 09:14 ,

Shes rover urgjend rks skaduar 600ero

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 17:10 ,

Range rover

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 18:24 ,

RANGE ROVER

9 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 15:14 ,

Rober 2.0 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 17:41 ,

ROVER 220 2.0 BENXIN 200 PES

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 08:06 ,

SHES ROVER 2.0 BENZIN 200 KUAJ FUQI

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim