Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 25

27 Tet 17:44 ,

rover 25 2.0 rks 2002

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:21 ,

rover 25

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 17:26 ,

Mandush Miftari

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 03:05 ,

Ushit

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 16:28 ,

SHITET NDROHET ROVER 25 1.4 BENZIN 16V VP 2001

900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 18:35 ,

Shes roberin 25 urzhent

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 02:36 ,

Shes ose ndrroj rover

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 13:04 ,

SHITEN PJES PER ROVER 25 FELLNET

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 18:59 ,

U shit

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 19:49 ,

Kerkoi motor tRoverit25 1.4 viti2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 12:33 ,

Rover 25 1.4 1 vit regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 09:10 ,

Rover 25 1.4 benzin 2000

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 21:38 ,

Rover 25 1.4 benzin

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 21:47 ,

Rover 25 Per Pjes Motorrin e bllokum

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 10:27 ,

Shes roverin urgjent

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 19:35 ,

Shitet urgjent Rover1.9 dizel ithjesht

1 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 14:42 ,

Rover 25 RKS 2.0 Dizell

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 13:46 ,

Rover 25

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 13:46 ,

Rover 25

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 23:20 ,

Rover 25

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:13 ,

Rover 25 5mujRKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 10:53 ,

Shes rover 2.0disel vp 2000 rks 15-1-2019

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 22:01 ,

Rover 25 benzin

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 13:03 ,

Rover 25 1.4 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:43 ,

Shes rover edhe suzuki bej ndrrim me kerr regjistr

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:56 ,

shes rover

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 19:13 ,

Rover 700 ero

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 14:48 ,

Rover

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 21:48 ,

Rover 25 benzin 1.4 rks super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 11:21 ,

rover 25 1.4 benzin 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 07:31 ,

Rover 1.4 benzin 99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:29 ,

Rover ndrrim i mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 18:50 ,

range rover

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 18:18 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 14:14 ,

shitet dhe ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:23 ,

Rover

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 00:19 ,

Rover 25

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 21:25 ,

Rover 25

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 18:56 ,

Rover mg zr 1.4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 11:18 ,

Rover 25

2 200 EUR Price Reduced

08 Jan 11:14 ,

Rover 25

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Dhj 15:04 ,

ROVER 25 1.4 BENZIN

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 20:09 ,

shes Rover.25

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 20:13 ,

Rover 25

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 12:46 ,

Rover 25

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 11:57 ,

Shitet Rover 25

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 10:35 ,

Shes Rover

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 13:24 ,

Rover 25 1.4 benzin -00

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 14:43 ,

ROVER 25 1.4 BENZ -01

2 150 EURNë fillim