Artanë | Makina | Vetura | Rover | 400 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Tet 19:59 Vetura , Malishevë

Shes veturen

1 980 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 15:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Sht 17:20 Vetura , Mitrovicë

Rover 400 1.4i me Klim regjistrim nje vit

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 09:40 Vetura , Mitrovicë

Goo

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 16:23 Vetura , Mitrovicë

Haibw

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 21:51 Vetura , Lipjan

Roveri shitet apo nderrohet

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 19:50 Vetura , Mitrovicë

Flm u shit

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 21:05 Vetura , Therandë

Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 16:00 Vetura , Prishtinë

KERKOJ ROVER 400 TABELA KOSOVARE

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:37 Vetura , Ferizaj

Shitet Rover 400

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim