Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 420

08 Shk 09:45 ,

Shitet ndreohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:35 ,

U SHIT FLM MERRJEP

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 17:09 ,

shitet Roveri

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 08:56 ,

Shitet vetura

999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 10:48 ,

Shitet

999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Dhj 08:04 ,

U shitt Rover 2.0 Dizel ne gjendje te mir

550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 19:14 ,

Rover 420 benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim