Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 600

Dje 23:40 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Maj 15:54 ,

Shiten gomat 245 45 20 M+S

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 21:28 ,

Rover

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 08:20 ,

U shit

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:06 ,

Rover 600

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 21:14 ,

Rover 600 -98

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim