Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 620

02 Shk 18:46 ,

Rover 620

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 21:18 ,

Rover 620SI

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 22:11 ,

Rover 620si Benzin Plin -94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 02:29 ,

pjes per rover 600 620 623

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim