Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 623

19 Sht 21:11 ,

She's Rover 2.2 16v LTD motorr Japan

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 10:17 ,

Rover 623

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:40 ,

Shitet bageri esht gjendje te rregull

Viti: 1996
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim