Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | 825

29 Maj 16:48 ,

Rover 825SD

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim