Dragash | Makina | Vetura | Rover | City Rover | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


08 Tet 21:10 Vetura , Gjakovë

Makinë ne shitje

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Korr 12:02 Vetura , Mitrovicë

Rover 2.0 dizel me klim

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 20:11 Vetura , Drenas

Rover

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 18:54 Vetura , Ferizaj

Rover MG Cabriolet

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet xhipi full ekstra

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 01:20 Vetura , Prishtinë

Vetem blerës serioz

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 16:39 Vetura , Gjilan

Shitet Roveri

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:00 Vetura , Gjilan

rover 1.4kabrio i regjistrum 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 20:50 Vetura , Fushë Kosovë

rover 1,8 u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 00:03 Vetura , Ferizaj

Rover 75 shitet

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim