Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover | Metro

31 Dhj 23:20 ,

Shes Rover 1.6 16 v 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim