Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Rover

14 Dhj 16:33 ,

Shitet Vetura

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim