Dragash | Makina | Vetura | Saab | 9-3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 14:28 ,

SAAB 9-3

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 15:31 ,

Saab 9-3 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 23:08 ,

SAB 2.0 BENZIN VITI 2000 KABRIO TARGA TE BELGJIKES

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 09:54 ,

Saab

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:19 ,

Saab 2.0 turbo benzin automatik viti 2002 full

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 16:36 ,

Shes saab 93 2.2 dizell viti 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 13:43 ,

SAAB i vitit 2009

1 530 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 09:45 ,

Shitet vetura per pjes ��

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 12:26 ,

Saab 9-3

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 00:52 ,

Sabb dizell 2.2 viti 01 Ndrim me vetur automatik

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim