Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Saab | 9-4X

12 Maj 16:20 ,

shiten urgjent

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim