Dragash | Makina | Vetura | Saab | 9-5 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 17:10 Vetura , Ferizaj

Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Tet 20:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ndrrohet SAAB

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:46 Vetura , Prishtinë

Shes pjese per SAAB 9-5

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Sht 21:07 Vetura , Ferizaj

Shesim pjese per SAAB 9-5

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 23:04 Vetura , Ferizaj

Shes pjesë për SAAB 9-5

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Sht 22:33 Vetura , Gjilan

Saab 9-5 2.0 Tid

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 22:39 Vetura , Gjilan

SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 06:58 Vetura , Pejë

Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:01 Vetura , Pejë

Shes SAAB e sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim