Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Saab | 9-7X

18 Maj 00:16 ,

shiten vetem fellnet

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:50 ,

Sabb 2.0 DIezel (Pa Dogan)

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim