Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Saab | 900

05 Mar 17:52 ,

Saab 900

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 14:51 ,

uuuu shitttt saab 2.0 Benzin 173Ps Rks - 89

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:55 ,

shitet apo dhe ndrrohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 22:36 ,

VW Golf 2 -00

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim