Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Saab | 9000

18 Mar 16:31 ,

Shitet Saab

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 16:02 ,

SAAB 9000 2.3 16 V TURBO

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 14:06 ,

shes

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 14:27 ,

SAAB

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:21 ,

shitet saba vet e dyta

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim