Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Saab | Model tjetër

04 Maj 20:22 ,

Shitet kamioni iveco

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 00:09 ,

Kamijon Iveco

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 18:19 ,

SAAB 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 21:58 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 15:41 ,

Shitet vetura Saab urgjentisht

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:33 ,

Shes veturën SAAB për pjesë

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 18:22 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 23:04 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:41 ,

Shitet vetura Saab

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:48 ,

golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
15 Shk 13:00 ,

scania 2007 480V motor

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Jan 15:57 ,

sab 2005

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 13:06 ,

Shes veturen Saab ne gjendje shum te mir

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 22:35 ,

Shes Saab e bere aksident

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 11:28 ,

Motorr me rrym nga zvicrra me dogane

600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 12:17 ,

Shes veturen Saab ne gjendje shum te mir

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 17:26 ,

Saab 2003 Tdi

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 19:18 ,

Saab

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 22:49 ,

saab 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 14:01 ,

golf 4 i posa ardhur nga zvicrra

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 18:16 ,

Saab 1.8

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 13:41 ,

saab 2.2 dizel

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 23:44 ,

Saab

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 18:38 ,

VW Golf 2 1.6 disel

Viti: 1985
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 12:17 ,

Shes vetur SAAB e sa po ardhur nga zwicrra

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 23:00 ,

SAAD 2.0 benzin 185 ps

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim