Kaçanik | Makina | Vetura | Saab | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


17 Tet 18:19 Vetura , Pejë

SAAB 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 21:58 Vetura , Pejë

shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 15:41 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Saab urgjentisht

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:33 Vetura , Pejë

Shes veturën SAAB për pjesë

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 18:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 23:04 Vetura , Lipjan

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:41 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura Saab

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:48 Vetura , Malishevë

golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
15 Shk 13:00 Vetura , Pejë

scania 2007 480V motor

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Jan 15:57 Vetura , Therandë

sab 2005

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim