Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Saab

9-3 , 1
96 , 2
18 Jan 20:56 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 16:13 ,

Shitet seab ne gjendje të mirë

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 17:24 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim