Artanë | Makina | Vetura | Seat | Altea | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 2.0 TDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Prizren

Seat Altea XL1.6 TDI Nga Zvicrra Me Dogan

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:49 Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 Automatik 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Vetura , Gjakovë

Seat altea XL 1.9 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA XL 1.9TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2010

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 Vetura , Gjakovë

Seat altea 1.9 tdi XL 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:39 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 1.9 TDI NI VIT REGJISTRIM VITI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim