Kaçanik | Makina | Vetura | Seat | Altea | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:41 Vetura , Lipjan

Seat altea 1.9 tdi xl

7 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:34 Vetura , Gjakovë

Seat altea XL 1.9 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 2.0 TDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Vetura , Ferizaj

Seat Altea 1.9 TDI,

6 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA XL 1.9TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2010

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Vetura , Viti

shes seat altea 2.0 dizel Automatik viti 2004

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 Vetura , Gjakovë

Seat altea 1.9 tdi XL 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

SEAT ALTEA 2.0 TDI 6 SHPESJI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim