Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Seat | Exeo

Dje 22:51 ,

Seat Exeo 2.0 tdi Automatik i Doganuar Homologim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 17:38 ,

SEAT EXEO

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 11:36 ,

Shitet urgjent SEAT Exeo 2011 S-line

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 19:14 ,

Seat Exeo

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 15:40 ,

Seat Exeo 2.0 Automatik 2013 sapo doganuar RKS

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 15:27 ,

Shes Seat Exeo ��������

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 08:07 ,

Seat Exeo St

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 11:36 ,

shitet 280 Euro urgjent shum i rujtun

280 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 21:34 ,

Seat Exeo 2.0 Automatik Tiptronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 18:02 ,

Shitet Seat Exeo 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 12:33 ,

Seat exeo

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 10:33 ,

Seat Exeo 2.0 170hp

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 12:17 ,

Seat exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 16:04 ,

Shes veturen

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 18:18 ,

Seat EXEO

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 21:49 ,

Shes SEAT EXOS

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 11:49 ,

Seat exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 14:38 ,

Shitet vetura

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 22:08 ,

Seat Exeo dizel

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 18:03 ,

Shes veture seat exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 16:02 ,

SEAT EXEO

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 19:13 ,

Seat 2.0tdi automatik 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 17:57 ,

Seat exeo 2.0tdi Automatik

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 10:47 ,

Seat exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 18:10 ,

Seat exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 16:38 ,

Seat Exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 12:03 ,

SEAT EXEO

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 17:41 ,

shes seat Exeo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 07:38 ,

Seat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 17:22 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 22:10 ,

Seat Exeo dizel

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 21:27 ,

shitet pikpo

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 11:19 ,

Seat

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 13:45 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 15:18 ,

Seat Exeo

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:38 ,

Seat Exeo 2.0 Dizell 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 20:34 ,

Seat Exeo 2.0 Dizel 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim