Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Seat | Terra

Dje 19:56 ,

Pikap 1.4 dizel

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:56 ,

Pikap dizel 1.4

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 20:58 ,

seat

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Dhj 15:56 ,

Seat terra 1.4 dizel

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 22:43 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Nën 11:47 ,

shes pikapin dizell baj dhe ndrrim me vetur viqa

470 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 23:29 ,

Shes pikap

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 22:20 ,

Shitet pikapi

500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 10:55 ,

shes pikapin 1.4 dizell viti 95 mundsi ndrrimi

650 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 11:31 ,

Pikapi

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 13:08 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 08:55 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:56 ,

Seat Terra

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 16:39 ,

Seat Terra

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 10:17 ,

Pikap seat terra 1.4 dissel -94.

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Jan 15:30 ,

seat

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 14:35 ,

Seat Terra -90

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 17:22 ,

Seat terra

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Qer 12:37 ,

Seat Terra -92

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Qer 20:01 ,

shitet urgjent Seat Terra

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 10:50 ,

Seat Terra -92

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Maj 07:37 ,

Seat Terra

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Mar 17:17 ,

Seat terra 1.4diesel

399 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Shk 17:55 ,

Pikap seat terra

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 08:27 ,

Seat Terra

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 00:25 ,

Seat Terra 1400 Kubik

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 14:04 ,

Seat

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim