Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Seat

Altea , 6
Arosa , 2
Cordoba , 2
Ibiza , 9
Leon , 7
Toledo , 1
Sot 21:43 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:08 ,

Seat Leon 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:31 ,

Seat ibiza

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

Seat Altea XL Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.6TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:23 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017 MANUAL

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:56 ,

SEAT LEON

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 15:32 ,

Rent a Car GENEVA - Seat Ibiza 1.6 TDI 044/26 1111

20 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 12:15 ,

U shitt

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 13:00 ,

Seat Ibiza 2009 Manual 1.4 TDI "U SHIT"

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 12:26 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 21:52 ,

Seat cordoba 1.6

600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 12:54 ,

Shes seat cordoba 1.6 benzin n gjendje t rregullt

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 14:26 ,

U Shitë Nga A.S "Drini"

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 14:17 ,

Seat IbizaFR 1.8 20vt benzin

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 13:50 ,

Seat Altea -08

6 900 EUR

29 Shk 10:53 ,

shitet vetura

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 22:05 ,

Shes seat arosa dizel

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim