Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Smart | Crossblade

11 Gush 10:11 ,

Smart ne gjendje te rregull

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:11 ,

SMART 800.CDI 2008 RKS 1 VIT AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 22:36 ,

Shitet urgjent

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:56 ,

Smart

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:56 ,

Smart

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:56 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 14:39 ,

Shitet smart 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 08:29 ,

Smart 0.800 kubik Dizel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 09:32 ,

sepse

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 21:55 ,

Shes smartin

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 11:01 ,

Shes smartin

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:14 ,

Smart 600 cc I ardhur nga CH. Me Klim

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Nën 19:16 ,

Petrit

40 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 14:32 ,

Smart Crossblade 1.5 Dizell -04

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 19:30 ,

SMART

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 15:09 ,

shitet smarti ne gjendje prefekte

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 23:49 ,

goma te smartit me bandash

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 12:27 ,

Smart

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 10:20 ,

Smart 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim